KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12433102
nr 1243 3102
Thelma Aulio Paananen
(f. 1931), Finland
Akvarell, I Skogen, Signerad. Motivet: 31x24
Utrop:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:31:40
Thelma Aulio Paananen
Läs mer om Thelma Aulio Paananen